azor napisał(a):

|
Raczej nie jest standardem to, że gość któremu kontrakt wygasa za niecałe 2 tygodnie jedzie na obóz.
|
Nie jest standardem ,ale mu poszli na rękę.
Było oficjalne pożegnanie już ogłoszone - temat zamknięty, potrenuje i tyle.
Co do sensu tego, to nie mam ochoty komentować
