Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96910
Stary 20.06.2025, 11:33
azor napisał(a):Wyświetl post
Raczej nie jest standardem to, że gość któremu kontrakt wygasa za niecałe 2 tygodnie jedzie na obóz.
Nie jest standardem ,ale mu poszli na rękę.

Było oficjalne pożegnanie już ogłoszone - temat zamknięty, potrenuje i tyle.

Co do sensu tego, to nie mam ochoty komentować
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując