Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8172
Stary 19.06.2025, 22:14
azor napisał(a):Wyświetl post
Wskaż prosze choć jedną wypowiedź, w której ktoś życzy Wiśle bankructwa. Skomplikuje Ci zadanie: "wyzerujmy i zacznijmy od 4 ligi" nie oznacza nakłaniania do bankructwa. To alternatywne rozwiązanie, coraz bardziej racjonalne w perspektywie tego, że obecny styl zarządzania wcale nas nie wyciąga z długów.

Nie widzisz, że już nawet Markus i wolfy mają Cię za głąba?
Coraz ciekawsze to forum.
Mógłbyś opisać w kilku zdaniach jak widzisz to 'wyzerowanie' i start w 4 lidze? Jak to zrobić bez uje.bania spółki?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując