azor napisał(a):

Wskaż prosze choć jedną wypowiedź, w której ktoś życzy Wiśle bankructwa. Skomplikuje Ci zadanie: "wyzerujmy i zacznijmy od 4 ligi" nie oznacza nakłaniania do bankructwa. To alternatywne rozwiązanie, coraz bardziej racjonalne w perspektywie tego, że obecny styl zarządzania wcale nas nie wyciąga z długów.
Nie widzisz, że już nawet Markus i wolfy mają Cię za głąba?
|
Coraz ciekawsze to forum.
Mógłbyś opisać w kilku zdaniach jak widzisz to 'wyzerowanie' i start w 4 lidze? Jak to zrobić bez uje.bania spółki?