PAWEŁ napisał(a):

No a myślisz że jak zbankrutujemy to padalec dalej tutaj będzie ?
@Drozd
Ja wiem że nie chcesz źle dla Wisły i myślę że nikt z nas nie chce , ale ja Ciebie proszę skończ Waść i wstydu sobie oszczędź! Bo kiedyś trzeba powiedzieć stop wstać i unieść głowę. Nie można ciągle wypinać dupska.
|
Nie jestem insiderem i nie wiem co się dzieje wewnątrz Wisły - kto co, jakie siły tam działają itd. No i dobrze że nie jestem bo pewnie byłoby mi w tym temacie jeszcze bardziej smutno niż jest.
Ogólnie to nic nie myślę poza tym, że jak przez dłuższy czas się znacznie więcej wydaje niż się ma przychodów czy to w firmie, klubie czy gospodarstwie domowym to o ile nie ma dużej kupki kasy albo bogatego inwestora, szejka albo bogatego taty, który dosypie to w którymś momencie będzie duży kłopot.