Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8166
Stary 19.06.2025, 20:35
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
No a myślisz że jak zbankrutujemy to padalec dalej tutaj będzie ?


@Drozd
Ja wiem że nie chcesz źle dla Wisły i myślę że nikt z nas nie chce , ale ja Ciebie proszę skończ Waść i wstydu sobie oszczędź! Bo kiedyś trzeba powiedzieć stop wstać i unieść głowę. Nie można ciągle wypinać dupska.
Nie jestem insiderem i nie wiem co się dzieje wewnątrz Wisły - kto co, jakie siły tam działają itd. No i dobrze że nie jestem bo pewnie byłoby mi w tym temacie jeszcze bardziej smutno niż jest.
Ogólnie to nic nie myślę poza tym, że jak przez dłuższy czas się znacznie więcej wydaje niż się ma przychodów czy to w firmie, klubie czy gospodarstwie domowym to o ile nie ma dużej kupki kasy albo bogatego inwestora, szejka albo bogatego taty, który dosypie to w którymś momencie będzie duży kłopot.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 19.06.2025 o godz. 20:53.
Odpowiedz cytując