Patryko napisał(a):

@Drozd
Ty to chyba jesteś jednak jakiś nienormalny.
Wisimy podmiotom zewnętrznym pewnie dobre 20-30 milionów na chwilę obecną, aczkolwiek tutaj może doda swoje dwa słowa Piknik1906, który te liczby zna precyzyjnie.
Ostatnio wypadł świeżutki trup z szafy - prawie 2 banie wisimy miastu za stadion. Dziwisz się, że poprzednie władze miasta życzyły sobie zapłaty za wynajem przed meczem?
|
Z tym stadionem to żeby się nie okazało że wieczysta stanie się operatorem bo Kwiecień to człowiek biznesu mający fundusze a my będziemy zapierdalac do Sosnowca