Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8159
Stary 19.06.2025, 20:09
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Drozd to jest człowiek, który jak sobie coś w głowie u.......i, to już zdania nie zmienia.

Także dla niego nie jest wazne, że nie ma pomysłu na klub, nie ma inwestorów, że będziemy w I lidze to lat, a dług co sezon rośnie o 10-20 mln. On żyje omamiony wersją Zaskrońca, że zaraz się wszystko samo ułoży i będzie git.

PS My nic nie spłacamy. My powiększamy dług, takze nabijamy w balona kolejnych ludzi, którzy kasę pożyczają...
drozd tj. prawdopodobnie nawet sam królewski albo ktoś komu tenże kazał pisać debilizmy broniące poje.anej linii działania klubu i jestem zaskoczony, że po takim czasie jeszcze macie zdrowie i ochotę odnosić się do tych bzdur.
Ignoruj - i życie jest odrobinę normalniejsze.
Odpowiedz cytując