Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8158
Stary 19.06.2025, 20:07
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Zarządzający idiota albo nie tj. podstawa bo przychody zawsze mieliśmy dość znaczne tylko trzeba było nimi dobrze gospodarować.
Pamiętne słowa Leśnodorskiego z okresu akcji ratunkowej: Na Wiśle Kraków nie da się nie zarabiać.

Przyszedł Obidziński i zaczął ciąć tam, gdzie trzeba było ciąć. Niestety nadepnął na odcisk JB16 i od tamtego momentu rozpoczęła się finansowa równia pochyła, którą jeszcze próbował ratować Jażdżyński, ale się nie udało.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując