Jagul napisał(a):

|
Szot trenuje razem z drużyną na obozie, więc nie należy niczego wykluczać.
|
https://wislakrakow.com/posts/dawid-...a-gwiazd/11325
Racja i to jest straszne, że scenariusz pt. "a dobra Dawid, jednak zostań" w naszym cyrku jest całkiem możliwy.