Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96899
Stary 19.06.2025, 16:48
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Szot trenuje razem z drużyną na obozie, więc nie należy niczego wykluczać.
https://wislakrakow.com/posts/dawid-...a-gwiazd/11325

Racja i to jest straszne, że scenariusz pt. "a dobra Dawid, jednak zostań" w naszym cyrku jest całkiem możliwy.
Odpowiedz cytując