Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8148
Stary 19.06.2025, 15:59
Nikt już bankruta nie przejmie, zwłaszcza że za czasów Jaśnie Nowoczesnego Jarosława dług rośnie w najszybszym tempie w historii (około 1,5 mln zlotych miesiecznie).
Wisła Kraków SA po prostu musi zbankrutować, oby jak najszybciej.
Oczywiście szkoda tych ludzi, którzy nie odzyskają swoich pieniędzy ale cóż, takie jest życie.
Niemniej im szybciej tym lepjmiej, dopóki pokolenie obecnych 40-50 latków, którzy są zajawieni na Wisłę i mają trochę pieniążków jeszcze calkiem się nie zniechęciło.
A tak jak napisał przedmówca, dzięki startowi w ramach stowarzyszenia mamy przynajmniej prawo do herbu i nazwy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując