Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8146
Stary 19.06.2025, 14:07
Szef, umysł ścisły, mądry człowiek, a podchody pod swoje gierki robi jak pięciolatek. Gościu się na każdym kroku ośmiesza i buduje pseudo intrygi, żeby coś osiągnąć. Z tego wychodzi jeszcze większy cyrk i kompromitacja.
Straszył Kwietnia tym, że da sobie radę z innymi inwestorami - jest w piździe
Straszył, że na Miedż czy gdzieś tam, pojedziemy grać juniorami - był w piździe.

A na koniec przedłużenie Skrobańskiego bo przecież to jest misyjność i wyższe wartości, a nie tylko piłka nożna xd

Jeszcze rozumiem jakbyśmy mieli wolne miliony w budżecie i zero długów, to można się bawić w takie .......enie ale żeby bankruci utrzymywali ludzi niezdolnych do gry, to już jest parodia i działanie na niekorzyść klubu i wierzycieli. Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek temu idiocie chce pieniądze pożycza na przepieprzenie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując