FraMat napisał(a):

Extra.
Czyli Kwiecień może po porozumieniu z TS włączyć Wieczystą do TS jako sekcja piłki nożnej Wisły, grać nadal w I lidze już jako TS i skłonić Jarka do ogłoszenia upadłości?
Tak, wiem, Sf. Ale jest jakaś ścieżka do sprawdzenia.
Ktoś, coś?
|
ja
dajmy już spokój z bajkami z mchu i paproci
jak to wielki pan Farmaceuta wjeżdża na białym koniu (w jakikolwiek sposób przy pomocy TSu czy bez)
i czyni sobie Reymonta ziemią poddaną i obiecaną (podobnie jak było kilka lat temu z Włodarskim z Gellwe o Wannie co to dostała ataku serca w samolocie nie wspomnę... z litości)
TO się nie stanie
Pan Farmaceuta rozwija Wieczystom i niech się bawulka swojo zabawko
nic nam do tego i z tego
można przejść do rzeczywistości
a w związku z tym pojawia się pytanie
bankructwo już czy za pół roku
zapraszam do stypy