Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8140
Stary 19.06.2025, 12:01
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Extra.
Czyli Kwiecień może po porozumieniu z TS włączyć Wieczystą do TS jako sekcja piłki nożnej Wisły, grać nadal w I lidze już jako TS i skłonić Jarka do ogłoszenia upadłości?
Tak, wiem, Sf. Ale jest jakaś ścieżka do sprawdzenia.
Ktoś, coś?
ja
dajmy już spokój z bajkami z mchu i paproci
jak to wielki pan Farmaceuta wjeżdża na białym koniu (w jakikolwiek sposób przy pomocy TSu czy bez)
i czyni sobie Reymonta ziemią poddaną i obiecaną (podobnie jak było kilka lat temu z Włodarskim z Gellwe o Wannie co to dostała ataku serca w samolocie nie wspomnę... z litości)

TO się nie stanie

Pan Farmaceuta rozwija Wieczystom i niech się bawulka swojo zabawko
nic nam do tego i z tego
można przejść do rzeczywistości

a w związku z tym pojawia się pytanie
bankructwo już czy za pół roku

zapraszam do stypy
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując