39-200 napisał(a):

|
Coż... Zapowiada się, że Wisła i Widzew będą miały niebawem więcej wspólnego niż jeszcze jakiś czas temu nam się wydawało. Oby za odbudowę klubu wzięły się odpowiedzialne osoby, a nie zaskroniec lub ktoś jemu podobny. Szczęście Wisły (w porównaniu do Widzewa) polega na tym, że oprócz Wisły SA jest również TS, który zawsze może utworzyć sekcję seniorskiej piłki i pod swoją nazwą i swoim herbem odbudowywać drużynę. Widzew nie miał tego komfortu.
|
Extra.
Czyli Kwiecień może po porozumieniu z TS włączyć Wieczystą do TS jako sekcja piłki nożnej Wisły, grać nadal w I lidze już jako TS i skłonić Jarka do ogłoszenia upadłości?
Tak, wiem, Sf. Ale jest jakaś ścieżka do sprawdzenia.
Ktoś, coś?