Wyświetl pojedynczy post
39-200
Member
 
Od: 05.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8137
Stary 19.06.2025, 11:18
Coż... Zapowiada się, że Wisła i Widzew będą miały niebawem więcej wspólnego niż jeszcze jakiś czas temu nam się wydawało. Oby za odbudowę klubu wzięły się odpowiedzialne osoby, a nie zaskroniec lub ktoś jemu podobny. Szczęście Wisły (w porównaniu do Widzewa) polega na tym, że oprócz Wisły SA jest również TS, który zawsze może utworzyć sekcję seniorskiej piłki i pod swoją nazwą i swoim herbem odbudowywać drużynę. Widzew nie miał tego komfortu.
Odpowiedz cytując