bódyń napisał(a):

|
Fakty sa takie, ze Kokosinski chcial zainwestowac w Wisle po pol roku kibicowania.
|
Uniwersum kibiców Wisły na pełnej. Rośnie kolejny mit.
Był potężny inwestor. Zakochał się w Wisełce bo jakże by inaczej. Chciał wrzucić swobodnym ruchem ze 20 baniek za pakiet mniejszościowy (wyceniając klub na jakieś 200 baniek lekko licząc).
Legenda się umacnia.
Czy kiedykolwiek tenże inwestor choćby zasugerował publicznie, że taki ma plan? No nie. Jedyne źródło tej opowieści i tych cyferek? Jarosław Królewski. Każdy brawoszef przecież wie, że Jarek zawsze mówi prawdę!