bódyń napisał(a):

A gdzies zarzucilem, ze z moich wzial.? napisalem tak? Fajnie, ze odpowiadasz na cos co nie zostalo napsiane.
I oczywiscie zazdroszcze kosztu punktow. No super wpolczynnilk.
A czy wejda do eklasy. Jak beda mieli budzet 100mln pewnie tak. Przy nizszym przepala.
Wszyscy poinformowani wiedza co sie stalo i jak bylo bo maja podsuch w gabinetach.
Fakty sa takie, ze Kokosinski chcial zainwestowac w Wisle po pol roku kibicowania.
Kwiecien jest ponoc kibicem kilkadziesiat lat i wciaz nie chce.
Ale tak oczywiscie Krolewski mu zablokowal.
W 2050 dalej niektorzy beda wierzyc, ze chhce chcial i zaraz przyjdzie.
Zgodze sie co do jednego: gdyby mial wejsc to na grubo. Ale widac woli Wieczysta niz Wisle i to o wiele bardziej
|
Pewien gość z Kambodży to chciał zainwestować nawet po obejrzeniu jednego meczu.