bódyń napisał(a):

A gdzies zarzucilem, ze z moich wzial.? napisalem tak? Fajnie, ze odpowiadasz na cos co nie zostalo napsiane.
I oczywiscie zazdroszcze kosztu punktow. No super wpolczynnilk.
A czy wejda do eklasy. Jak beda mieli budzet 100mln pewnie tak. Przy nizszym przepala.
|
Widzę, że dalej w to brniesz.
Chcesz pokazać się jako "chłodny analityk".
Tak , tak, WK przepala...i dlatego trzeba jego sukces umniejszyć.
A co powiesz o Prezesku, który nie osiąga celów i zadłuża klub na dziesiątki milionów?
bódyń napisał(a):

Wszyscy poinformowani wiedza co sie stalo i jak bylo bo maja podsuch w gabinetach.
Fakty sa takie, ze Kokosinski chcial zainwestowac w Wisle po pol roku kibicowania.
|
Nie trzeba podsłuchów. O pewnych rzeczach "mówi się na mieście".
Fakty, które podałem odnośnie WK potwierdziłem u dwóch źródeł.
Natomiast twój rzekomy fakt o Kokosińskim (świeć Panie nad jego duszą) nie potwierdziło żadne moje żródło. Tą informację podawał jedynie Prezesek.
Oczywiście jest jakieś prawdopodobieństwo, że rzeczywiście chciał taką kasę włożyć ale na moją logikę to się kupy nie trzyma.
Dlatego uważam, że była to tylko kombinacja operacyjna Prezeska aby wywrzeć presję na WK.