|
ŚP Kokosinski chciał ale jeszcze nie zainwestował w Wisłe. Tu już Zaskrorniec niejednego sprowadził, co niby kasa machał, a na koniec nikt tej kasy nie zobaczył. Także nic jeszcze nie było przesadzone, dopóki kasa nie wpłynęła.
A takie tematy lubia ciszę i jak ktoś coś dla Wisły robi to nie musi piac jak Zaskroniec i z tego co można było nie raz usłyszeć to Kwiecień wspomagał Wisle w różnych kwestiach.
Mówienie więc, że on niby chce ale nic nie daje to jest mijanie się z prawdą. A ile dał to już tylko on sam wie.
Niemniej, nie o to tutaj chodzi. Zaskroniec bazuje na tym, że chwali się jak to kasę załatwia, pokazuje inwestorów czy innych sponsorów, a tak na prawdę chuja załatwia, tylko dużo krzyczy. Nikt normalny, nie ma potrzeby mówić ile daje i na co daje. Tyle, że Zaskroniec żeby przykryć swoją nieudolność i pokazać jaki jest obrotny dużo o pieniądzach opowiada.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|