Karherop napisał(a):

Aktualne plotki na tapecie:
Iwo Kaczmarski
Rafa Tresaco (3l hiszpanska)
Josua Zimmerman (2l holenderska)
Jak Kaczmarski ma byc za Poletanovicia to bym w to wchodzil.
|
kontra jest taka: za goal.pl
"Jak poinformowaliśmy w naszym programie âNasz Newsâ bardzo poważnie zainteresowana Kaczmarskim jest Wisła Kraków. Ba, z naszej wiedzy wynika, że krakowski klub przeszedł już do czynów i podjął konkretne działania w celu pozyskania tego piłkarza.
Jak się jednak okazuje, âBiała Gwiazdaâ nie jest jedynym klubem zainteresowanym Kaczmarskim. Z naszych informacji wynika, że pyta też o niego kilka klubów Ekstraklasy, a także jeden za granicą."
ps. Kaczmarski wg. transfery info negocjuje z Koroną. A ta z Empoli. Definitywny transfer za ok. 300 tys. ojro. Wypuszczony njus, że się staramy, no się nie uda ... bo się nie da...
tak że tak