stary dziad napisał(a):

Jaki masz problem?
Ekonomiczny?
Z twojej kieszeni wziął?
Jakby nie było - cel zrealizował.
A tobie pozostaje, co, frustracja? ,zwykła zazdrość?
|
A gdzies zarzucilem, ze z moich wzial.? napisalem tak? Fajnie, ze odpowiadasz na cos co nie zostalo napsiane.
I oczywiscie zazdroszcze kosztu punktow. No super wpolczynnilk.
A czy wejda do eklasy. Jak beda mieli budzet 100mln pewnie tak. Przy nizszym przepala.
stary dziad napisał(a):

J
Tu kolego mylisz się bardzo.
Pierwszy raz chciał wejść na zasadzie - ja daję 20 mln ( daję a nie pożyczam) i każdy z Was ( JB,JK, TJ) też po tyle.
Ale oni nie mieli/ nie chcieli . Wiec nic nie wyszło.
Ostatni raz teraz, ale tylko na swoich warunkach.
Ale Prezesek uznał, że to on rozdaje karty.
I przelicytował.
Podsumuję- WK byłby godnym i odpowiednim inwestorem dla Wisły.
Widząc jego rozmach, przywróciłby jej właściwe miejsce.
Teraz już chyba na to nie ma szans.
A Ty dalej żyj w swoim świecie.
To wprawdzie mnie nie martwi ale bardzo martwi mnie los Wisły.
|
Wszyscy poinformowani wiedza co sie stalo i jak bylo bo maja podsuch w gabinetach.
Fakty sa takie, ze Kokosinski chcial zainwestowac w Wisle po pol roku kibicowania.
Kwiecien jest ponoc kibicem kilkadziesiat lat i wciaz nie chce.
Ale tak oczywiscie Krolewski mu zablokowal.
W 2050 dalej niektorzy beda wierzyc, ze chhce chcial i zaraz przyjdzie.
Zgodze sie co do jednego: gdyby mial wejsc to na grubo. Ale widac woli Wieczysta niz Wisle i to o wiele bardziej