|
I dobrze, ze Wieczysta nie gra na R22. Niby czemu mamy pomagac konkurentowi ktory gra w tej samej klasie rozgrywkowej? Jakby grali nizej czy wyzej.
No chyba, ze sa jeszcze tacy co wierza, ze za chwileczke Kwiiecien wejdzie do Wisly a Krolewski to blokuje.
Niech graja na innym osiedlu
|