Patryko napisał(a):

|
Bo Puszcza miała wynajmować tylko jakąś niewielką część stadionu. To jest coś, co Wisła stara się renegocjować z miastem, czyli koszt najmu zależny od liczby otwartych sektorów.
|
No i super. Według Ciebie Wieczysta wynajmowałaby cały?