wolfy napisał(a):

Nie, ja bym po prostu nie marnował czasu na piłkarzy poza naszym zasięgiem finansowym.
@Markus - myślę że plan z Kiko się skichał o finanse.
|
to jest jeden z planów, które się skichaly przez finanse
ps. Sukiennicki miał potencjał. Piszę w czasie przeszłym, bo to co "pokazał" po tych dwóch czy trzech udanych meczach na początku sezonu, zanim się zabombelkował, tak sugerowało. Potem było dno i trzy tony mułu. No może cztery :( . Zresztą w II lidze w SSW był wyróżniającym się grajkiem, dającym nadzieję na coś więcej. Jak to się skończyło ... widać.
ps. 2 skład na zgrupowanie .... milczenie jest złotem jednak i tego się będę trzymał obecnie