Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8608
Stary 18.06.2025, 14:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Gwiazdy wolały by pewnie w Myslenicach i po treningu do domu. Sztab woli zamknac sie na 2 tyg w jednym miejscu i zagrac 3 sparingi na miejscu bez ładowania sie w autokar.
Nasz sztab i tak nie dociągnie raczej do końca sezonu więc jego opinię można mieć gdzieś. Zwłaszcza jak nie ma pieniędzy na nic.
Jop to taki sobie trener, a od skoszarowania Sukiennicki z Olejarką nie zaczną lepiej grać w piłkę.

BCGorlice napisał(a):Wyświetl post
Pełna zgoda z oceną merytoryczną obozu.

Ale nie mogę już czytać o tych rzekomo nas kosztujących sekcjach misyjnych.

Czy wy wiecie jakie to jest ordynarne kłamstwo? Rozmawiałem pod koniec sezonu z osobą związaną z Blind. Wiecie jak im klub pomaga? Koszulki (stare) dostali. I tyle. W Amp jedyne pieniądze jakie dostają z klubu (poza koszulkami) to te które pochodzą od sponsorów, którzy wprost wskazali, że chcą ich bezpośrednio sponsorować. Jedyną sekcją, którą Wisła realnie utrzymuje i do niej dopłaca to futbol kobiecy. Ale to jest kilka małych stówek.

To jest obrzydliwe jak gość robiący co sezon kilkanaście milionów długu i strat zasłania się 200, może 300, maks 400 tysiącami wydanymi na działalność misyjną.

O B R Z Y D L I W E ! ! !
Te kilkaset tysięcy złotych to kontrakt jednego solidnego piłkarza albo - co ważniejsze - kilka meczy na Reymonta które wisimy miastu.
W rozmaite misje można się bawić jak jest za co.

Fajnie jest wykazywać wyższość moralną, ale nie ma to żadnej wartości merytorycznej.

Działalność "misyjna" + obóz i mamy opłacony stadion.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.06.2025 o godz. 14:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując