bódyń napisał(a):

|
Wieczysta ma taki koszt punktu, ze w LM moga miec podobny.
|
Jaki masz problem?
Ekonomiczny?
Z twojej kieszeni wziął?
Jakby nie było - cel zrealizował.
A tobie pozostaje, co, frustracja? ,zwykła zazdrość?
bódyń napisał(a):

I przestan pisac .......y, ze Kwiecien chcial wejsc do Wisly. Nigdy nie chcial i nie wszedl.
Chyba w Wisle mu powiedzieli jedno slowo za duzo i na zlosc robi WIsle biorac Wieczysta
Wszyscy chcieli aby wszedl do Wisly tylko on nie wiedzial, ze ma wejsc.
Wiec przestan pisac, ze juz prawie stal u bram i tylko Krolewski go nie wpuscil
|
Tu kolego mylisz się bardzo.
Pierwszy raz chciał wejść na zasadzie - ja daję 20 mln ( daję a nie pożyczam) i każdy z Was ( JB,JK, TJ) też po tyle.
Ale oni nie mieli/ nie chcieli . Wiec nic nie wyszło.
Ostatni raz teraz, ale tylko na swoich warunkach.
Ale Prezesek uznał, że to on rozdaje karty.
I przelicytował.
Podsumuję- WK byłby godnym i odpowiednim inwestorem dla Wisły.
Widząc jego rozmach, przywróciłby jej właściwe miejsce.
Teraz już chyba na to nie ma szans.
A Ty dalej żyj w swoim świecie.
To wprawdzie mnie nie martwi ale bardzo martwi mnie los Wisły.