Wieczysta ma taki koszt punktu, ze w LM moga miec podobny.
I przestan pisac .......y, ze Kwiecien chcial wejsc do Wisly. Nigdy nie chcial i nie wszedl.
Chyba w Wisle mu powiedzieli jedno slowo za duzo i na zlosc robi WIsle biorac Wieczysta
Wszyscy chcieli aby wszedl do Wisly tylko on nie wiedzial, ze ma wejsc.
Wiec przestan pisac, ze juz prawie stal u bram i tylko Krolewski go nie wpuscil