Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2015
Offline
#
8100
18.06.2025, 12:27
No dobrze, ale dlaczego mieliby u nas nie grać skoro Kwiecień wiele razy nasz klub wspomagał? Dlaczego wybieramy niby kase od ukrainców chociaz nie jest nawet pewne, że zagrają w fazie grupowej?
Manhunt.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Manhunt.
Znajdź inne posty napisane przez Manhunt.