Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96873
Stary 18.06.2025, 12:21
Markus napisał(a):Wyświetl post


Od kiedy to na forum brakowało osób, dla których najważniejsze było to, aby minuty dostawali młodzi kosztem innych zawodników, na przykład rzekomo "mniej dynamicznego" od niektórych z nich Carbo? Od kiedy brakowało tu osób dopominających się o częstsze wystawianie takiego Dudy, Sstarzyńskiego, Krzyżanowskiego czy właśnie Sukiennickiego, bo to niby wielkie talenty? Mało to razy Simoniczek wciskał na siłę do składu Brode?
Podaj przykłady tego, kto i kiedy domagał się aby minuty dostawali młodzi kosztem innych zawodników?
Rozumiem przykład Brody, ale to żaden młodzieżowiec (24 lata).
Jakiś inne głosy?

No i co najważniejsze: być może nie zauważyłeś, że na tym forum rozmawia się o Wiśle w wielu jej aspektach?
Mógłbyś trzymać się tematu zamiast nieustannie próbować rozmywać tematy przez personalne uwagi do konkretnych forumowiczów.

Skoro nadal to robisz pozostaje uznać, że nie interesuje cię temat, ale tylko personalne ataki na osoby obecne na forum.

Twój post, który zaczynał się dobrze:
Cytat:
Na tym polegał problem: Królewski na początku miał pomysł, który był właściwy i mógł się sprawdzić, bo dawał konkretnych, jakościowych piłkarzy lepszych niż krajowy szrot.

Potem ponieważ był zwyczajnie głupi i w zarządzaniu beznadziejny ulegl "hejtowi debili", że za dużo takich zawodników z niższych hiszpańskich lig, a za mało krajowego szrotu. No i w ogóle wymyślił sobie, że sztuczna inteligencja sama z siebie poznajduje mu nowe gwiazdy po kosztach, a znający 5 języków Basha się z nimi dogada i ich wychowa. Kolejny debil.

W efekcie zamiast następnych Rodado, Carbo,Igbekeme, Vilara czy Mul dostawaliśmy więcej starzyńskopodobnego jakościowego dramatu, w dodatku przepłacanego jak przy Biedrzyckim.
...zakończył się słabo.

I gdybyś na pierwszej części poprzestał, chętnie bym poparł twoją opinię, ale ty musiałeś dodać personalne przytyki.
Naprawdę, przez takie personalne uwagi nie stajesz się większym autorytetem.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując