Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96867
Stary 18.06.2025, 11:26
krysztal napisał(a):Wyświetl post
3 sezony budowaliśmy kadrę na zawodnikach którzy mieli pod względem techniki zjeść tą ligę,efekt wszyscy chyba znamy.W tym czasie do Esy awansowały takie potęgi jak Puszcza,Ruch,Katowice,Nieciecza czy Płock.
Ale co tam,może za 4 razem się uda....
Jakieś drużyny awansowały, bo musiały. Dużo więcej nie awansowało. Tak działa statystyka. Widzimy sukcesy takiego podejścia, ale porażek jest kilkukrotnie więcej.

Wisła w ciągu tych trzech lat mimo wszystko zrobiła spory progres. Ostatni sezon był najlepszy w wielu elementach gry. Ostatecznie o braku awansu pewnie zdecydował falstart w trakcie gry w Europie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując