krysztal napisał(a):

3 sezony budowaliśmy kadrę na zawodnikach którzy mieli pod względem techniki zjeść tą ligę,efekt wszyscy chyba znamy.W tym czasie do Esy awansowały takie potęgi jak Puszcza,Ruch,Katowice,Nieciecza czy Płock.
Ale co tam,może za 4 razem się uda....
|
Jakieś drużyny awansowały, bo musiały. Dużo więcej nie awansowało. Tak działa statystyka. Widzimy sukcesy takiego podejścia, ale porażek jest kilkukrotnie więcej.
Wisła w ciągu tych trzech lat mimo wszystko zrobiła spory progres. Ostatni sezon był najlepszy w wielu elementach gry. Ostatecznie o braku awansu pewnie zdecydował falstart w trakcie gry w Europie.