stary dziad napisał(a):

Przypomnę, że na piłkarskim tinderze ogłoszono, że szukamy zawodników za pensję 40 k zł/mc.
To jest w tej chwili nasz poziom.
|
90%, a może nawet 95% zawodników pierwszej ligi zarabia mniej więc nie jest to niska kwota jak na ten poziom rozgrywek.
Oczywiście biorąc pod uwagę, że zatrudniamy w .......niku, w którym jak nie przepłaci się 2x to nikt nie jest w stanie nic rozsądnego zrobić to mamy problem. W klubie z mającymi szczątkowe symptomy wiedzy, doświadczenia i rozsądku w zarządzie i pionie sportowym w takim budżecie zrobiono by drużynę grającą o awans bezpośredni.