Karherop napisał(a):

Już widzę jak bys jako dyrektor sportowy robil wylacznie dzialania ze 100% skutecznoscia i od A do Z zgodnie z logika.
Nie chce mi sie pastwić nad Basha od poczatku okna, poczekam z tym na wrzesień.
|
Bylo tak, ze przychodzili do nas ludzie, ktorzy na papierze powinni dac rade a u nas byla kompletna nedza. Z drugiej strony byli tez tacy na ktorych krzywilo sie cale forum "a po .... nam taki szrot" a potem grali pierwsze skrzypce.
Jakies Barcelony placa ciezkie miliony za Joao Felixow czy innych Dembele a potem chlop gra jakby go z jakiegos Albacete ze free sciagali.
No nie zawsze przewidzisz nawet jak armia skautow chlopa oglada.