wolfy napisał(a):

Nie no, super, jak Basha ma na liście piłkarzy z ważnym kontraktem którymi interesują się zespoły wyżej od nas to znaczy, że dział sportowy wykonał fenomenalną robotę.
Oni serio myślą że w Holandii oddadzą nam piłkarza za 50 tys. złotych plus 20% od następnego transferu?
Mbappe też ma na liście?
|
Patrząc po pierwszych ruchach - tak, naprawdę tak myślą
