Karherop napisał(a):

Dobrze ze sie nim interesujemy, ale i tak do nas nie trafi. Chca go klubu Eriedivisie.
Zresztą z wczorajszych plotek ciężko będzie o realizację któregokolwiek przy naszych finasach.
|
Nie no, super, jak Basha ma na liście piłkarzy z ważnym kontraktem którymi interesują się zespoły wyżej od nas to znaczy, że dział sportowy wykonał fenomenalną robotę.
Oni serio myślą że w Holandii oddadzą nam piłkarza za 50 tys. złotych plus 20% od następnego transferu?
Mbappe też ma na liście?