wolfy napisał(a):

|
Ktoś mi wyjaśni jaki jest sens organizowania obozu jeśli jest tam jakaś totalna zbieranina tych co jeszcze nie uciekli i szrotu z rezerw?
|
TVP moze byc 3 rok w likwidacji i organizowac sylwestra to Wisla moze jechac na obóz.
Nie wiem czy pytasz poważnie, czy tak sobie rzuciłeś ale wspomnij sobie chociażby kogo mial Smuda w 2014. Tam nawet 12 zdrowych seniorów nie było na poczatku przygotowań.