Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8601
Stary 18.06.2025, 08:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ktoś mi wyjaśni jaki jest sens organizowania obozu jeśli jest tam jakaś totalna zbieranina tych co jeszcze nie uciekli i szrotu z rezerw?
TVP moze byc 3 rok w likwidacji i organizowac sylwestra to Wisla moze jechac na obóz.

Nie wiem czy pytasz poważnie, czy tak sobie rzuciłeś ale wspomnij sobie chociażby kogo mial Smuda w 2014. Tam nawet 12 zdrowych seniorów nie było na poczatku przygotowań.
Odpowiedz cytując