wolfy napisał(a):

|
Ktoś mi wyjaśni jaki jest sens organizowania obozu jeśli jest tam jakaś totalna zbieranina tych co jeszcze nie uciekli i szrotu z rezerw?
|
Wisła stara się nadal udawać, że jest poważnym klubem a poważne kluby mają obozy. To po pierwsze.
Po drugie - wobec coraz większej katastrofy finansowej nie spodziewam się istotnych wzmocnień. Oczywiście jakieś transfery "na sztukę" będą ale wbrew pozorom wydaje mi się, że na ten obóz wyjeżdża trzon drużyny, która będzie grała na jesień (oczywiście pomijając Rodado).
Np. jeżeli prawdą jest, że Biedrzycki i Kutwa nadal nie są zdolni do normalnych treningów to taki Woś z rezerw będzie odgrywał istotną rolę w pierwszej drużynie, zwłaszcza wobec historii zdrowotnej Łasickiego.
Ziarko to będzie zmiennik Krzyżanowskiego.