Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96841
Stary 17.06.2025, 20:12
emjot napisał(a):Wyświetl post
zmień podpis
lepiej zabrzmi
już za 44 lata będzie ekstraklasa....
i chyba bliżej prawdy to będzie
Przeczytaj dokładnie mój podpis, zwłaszcza pierwsze słowo trzeciej zwrotki

azor napisał(a):Wyświetl post
O proszę, na hasło "polski szrot" nawet Markus wyskoczył z nory.

Zarówno polski jak i zagraniczny szrot doprowadził do sytuacji w której jesteśmy. Precyzując - osoba, która ów szrot tu sprowadziła. I podobna mieszanka doprowadzi do kolejnej kompromitacji w sezonie 2025/2026, której truskawką na torcie będzie w cymbał od Wieczystej.
No nie do końca. Zawodnicy zagraniczni i krajowi swoimi golami i asystami dwa razy dowieźli do baraży, a raz dali Puchar Polski.

Młody polski szrot skupowany za kasę dał nam co? Ani na nich nie zarabiamy, bo to poziom maks spadkowicza z pierwszej ligi, ani oni sportowo absolutnie nic nie wnoszą. Wystawić z rezerw jakiegoś leszcza i sportowo nic się nie zmieni, a ile pieniędzy oszczędzilibyśmy...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.06.2025 o godz. 20:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując