Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96838
Stary 17.06.2025, 19:15
Ponieważ zgodnie z filozofią prezesa każdy się kiedyś nauczy, wystarczy dać mu szansę, z zaciekawieniem czekam na najbliższe okienko transferowe, w którym Basha będzie już mógł pokazać pełnię tego, czego się do tej pory nauczył na tych wszystkich szkoleniach.

A okazji będzie miał co niemiara, patrząc po tym, jak kolejny raz odesłaliśmy wagon piłkarzy po sezonie. Chcąc nie chcąc, mając kasę czy jej nie mając, będzie musiał kogoś w to miejsce sprowadzić, bo ktoś grać musi.

Robię popcorn i zasiadam w fotelu.
Odpowiedz cytując