|
Ponieważ zgodnie z filozofią prezesa każdy się kiedyś nauczy, wystarczy dać mu szansę, z zaciekawieniem czekam na najbliższe okienko transferowe, w którym Basha będzie już mógł pokazać pełnię tego, czego się do tej pory nauczył na tych wszystkich szkoleniach.
A okazji będzie miał co niemiara, patrząc po tym, jak kolejny raz odesłaliśmy wagon piłkarzy po sezonie. Chcąc nie chcąc, mając kasę czy jej nie mając, będzie musiał kogoś w to miejsce sprowadzić, bo ktoś grać musi.
Robię popcorn i zasiadam w fotelu.
|