Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96821
Stary 17.06.2025, 15:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Trafiłeś w sedno! To jest dokładnie logika jaką się kierują w klubie.

Bierzemy piłkarskie odpady, ale takie lepsze technicznie i liczymy że zagrają jak nigdy dotąd. Uzupełniamy je odrzutami szkoleniowymi kupionymi za żywą gotówkę którym dajemy konkurencyjne kontrakty licząc że - uwaga - zagrają sezon życia i na nich zarobimy.

Tylko że sezon życia zagrali i Rodado, i Baena, top na swoich pozycjach zagrali Mikulec, Carbo i Igbekeme, ba - taki Kutwa był prawdziwym objawieniem na stoperze, ale już taki Jaroch, Biedrzycki (pół miliona złotych!!), Sukiennicki, Łasicki czy Duda kaleczyli jak zawsze. Wniosek? Tam takich eksplozji talentu, nie wyjaśnialnych w sposób racjonalny musiałoby być o wiele więcej.

A u nas jest szok w klubie i oburzenie kibiców że 28-letni Kiss gra jak zawsze, że Alfaro - gra pewnie nawet lepiej niż zwykle, ale ni chuchu nie wychodzi z tego Wisła Kasperczaka.

P.S. Cieszyć się będą tylko Karherop, FraMat, s1mone i im podobni że wszelkiej maści młody szrot który nigdy nie powinien grać na szczeblu centralnym "dostanie minuty". Co z tego że będą to minuty dla Wisły zupełnie zmarnowane? Może tym razem Sukiennickiemu "coś przeskoczy"?
Chociaż praktyka pokazuje, że jedyne co tym naszym młodym frajerom przeskakuje to rzepki w kolanach.
Należy sobie tutaj zadać pytanie czy budowanie klubu na wyrobnikach, rzemieślnikach i innych rosłych rzeźnikach byłoby lepsze? Tańsze? Prawdopodobnie tak. Skuteczniejsze w walce o Ekstraklasę? Nie jestem pewien, bo jak grasz w "1-liga-ball" to w zasadzie zdajesz się w dużej mierze na los i szczęście. Być może nawet w większym stopniu niż to co robi Wisła od kilku lat.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując