Karherop napisał(a):

Z tego co kojarzę nawet rok temu przy zawodnikach zza granicy praktycznie do samego konca udalo sie zachowac w tajemnicy transfery przychodzące.
Okno bedzie trwac bodajze do 10 wrzesnia. 3 miesiące na potencjalne ruchy
|
10 września to już będziemy mieli z 15 punktów straty do miejsca barażowego.
Ile to się zmieści od 19 lipca? 8 kolejek?
No dokładnie - 8 kolejka 30-31 sierpnia.
24 punkty do stracenia.
Obstawiamy jaka będzie strata?