As napisał(a):

Jedenastke idzie wystawic ale to po pierwsze bedzia ta sama bryndza co w zeszlym sezonie a po drugie jesli ktos z niej wypadnie to jestesmy w dupie.
Tak wlasciwie do kardej formacji trzeba po dwoch zawodnikow.
|
Jedyną bryndzą w zeszłym sezonie był szokujący brak skuteczności. Statystycznie prawie niemożliwym byłoby punktować gorzej grając dokładnie w ten sam sposób co w zeszłym sezonie. Tak więc rzeczona ta sama bryndza najpewniej dałaby nam bezpośredni awans. Problem polega na tym, że prawie na pewno tej bryndzy nie uda się kontynuować.