Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96801
Stary 17.06.2025, 09:55
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Wszystko tak naprawdę sprowadza się do celu, o którym ma grać w tym sezonie Wisła.
Większość tutaj piszących zakłada, że Wisła ma walczyć o awans ale ja się pytam na jakiej podstawie to założenie?

Przypomnę, że na początku zeszłego sezonu Szef mówił, że awans jest celem za 2 lata, czyli dokładnie po zakończeniu najbliższego sezonu. Potem to się zmieniło, w wyniku objawień sewilskich.

Co do nadchodzącego sezonu - póki co Szef w jednym ze swoich wpisów na X stwierdził, że celem jest "rozwój, autentyczność i wartości" a awans może zostać odłożony w czasie na 2-3 lata.
Dlaczego więc większość z Was zakłada, że celem w tym sezonie jest awans?
Biorąc pod uwagę stanowisko Szefa a przede wszystkim mizerię finansową moim zdaniem celem jest granie krakowskiej piłki i bezpieczne utrzymanie.
I pod tym kątem oceniajcie skład.
Prawidłowa optyka jest tutaj bardzo ważna
Na podstawie tego, że tak chcemy, że tak nam się marzy, że nie tak daleka przeszłość była zacna.
Dopóki w kadrze jest Rodado to jeszcze można liczyć na wejście do baraży.
Poza tym może jk skombinuje skądś jakąś kasę, może sprowadzą kogoś dobrego albo dwóch.
A może nie. Jak zwykle czas pokaże.
Odpowiedz cytując