Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96798
Stary 17.06.2025, 08:53
Nie wiem czy to do mnie. Ja sie w zadnym wypadku nie spodziewam awansu. Nie spodziewalem sie go w ostatnich trzech sezonach wiec tym bardziej nie w tym nadchodzacym.

Mowie poprostu, ze da sie wystawic w miare normalna jedenastke.
Odpowiedz cytując