|
Nie jestem przekonany, czy zapowiada się na taki sam poziom, jak w zeszłym sezonie. Jeżeli stracimy Rodado i mamy grać w zamian Zwolińskim w ataku, to obawiam się, że nie będzie co z nas zbierać na koniec sezonu.
Spłycę to do banału: nie da się punktować bez strzelania bramek. A my, mimo takiego kozaka w składzie w tym i poprzednim sezonie, i tak mamy z tym regularnie wielkie problemy.
|