Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96796
Stary 17.06.2025, 08:37
Nie jestem przekonany, czy zapowiada się na taki sam poziom, jak w zeszłym sezonie. Jeżeli stracimy Rodado i mamy grać w zamian Zwolińskim w ataku, to obawiam się, że nie będzie co z nas zbierać na koniec sezonu.

Spłycę to do banału: nie da się punktować bez strzelania bramek. A my, mimo takiego kozaka w składzie w tym i poprzednim sezonie, i tak mamy z tym regularnie wielkie problemy.
Odpowiedz cytując