|
Tak, Krzyżanowski który był zdecydowanie za słaby na pierwszą ligę na lewej obronie. Słaby Jaroch, co chwilę zawalający bramki - na prawej. Zmienników brak.
Co może pójść nie tak?
Wy czytacie to co tutaj tworzycie?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|