Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96793
Stary 17.06.2025, 07:45
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Po przyjściu Erthalera ktory operowal glownie w srodku i na prawej flance, pewnie na dzis wyszlibysmy:

Letkiewicz - Krzyzanowski, Colley, Łasicki, Jaroch - Carbo, Poletanovic, Duda - Duarte, Rodado, Erthaler

Ławka: Kutwa, Biedrzycki, Zwoliński, Baniowski, Sukiennicki, Staszak, Dziedzic
Wyjmij z tego składu Rodado, który z powodów finansowych wręcz musi odejść z Wisły i wstaw Zwolińskiego.

Na ławce jeszcze Kuziemka, choć wiadomo że to bez większego znaczenia.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując