Karherop napisał(a):

Po przyjściu Erthalera ktory operowal glownie w srodku i na prawej flance, pewnie na dzis wyszlibysmy:
Letkiewicz - Krzyzanowski, Colley, Łasicki, Jaroch - Carbo, Poletanovic, Duda - Duarte, Rodado, Erthaler
Ławka: Kutwa, Biedrzycki, Zwoliński, Baniowski, Sukiennicki, Staszak, Dziedzic
|
Wyjmij z tego składu Rodado, który z powodów finansowych wręcz musi odejść z Wisły i wstaw Zwolińskiego.
Na ławce jeszcze Kuziemka, choć wiadomo że to bez większego znaczenia.