|
Alfaro konczyl za kilka dni 34 lata i to byl też najlepszy moment by sie pożegnać. Przy kolejnej kontuzji to bylby juz jego koniec w Wisle, gdzie i tak by mial juz niewielkie szanse na grę.
W tej chwili kadra wyglada mniej wiecej jak rok temu przed llapi, a biorac pod uwage wysyp kontuzji to bylo chyba gorzej...
Po przyjściu Erthalera ktory operowal glownie w srodku i na prawej flance, pewnie na dzis wyszlibysmy:
Letkiewicz - Krzyzanowski, Colley, Łasicki, Jaroch - Carbo, Poletanovic, Duda - Duarte, Rodado, Erthaler
Ławka: Kutwa, Biedrzycki, Zwoliński, Baniowski, Sukiennicki, Staszak, Dziedzic
Żeby nas tylko kontuzje omijały....
|