Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96790
Stary 17.06.2025, 01:59
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj to akurat czyszczenie magazynow z zawodnikow z pozycji 18-28. Niewielka strata.
Alfaro po wyleczeniu się zagrał sporo minut i miał jakieś liczby. Poza tym Kiss odejdzie - ze składu zostanie jeden skrzydłowy, bo szrotu w rodzaju Sukiennickiego, Starzyńskiego i Olejarki nie liczę, a Kuziemka i Baniowski to co najwyżej uzupełnienie składu.
Zostajemy z jednym zdrowym bocznym obrońcą i trzema zdrowymi stoperami, najprawdopodobniej z jednym napastnikiem i dwoma zdrowymi środkowymi pomocnikami.

Innymi słowy - zespół jest budowany niemal od zera, jak co roku, a sezon zaczniemy pewnie łatając różne pozycje rezerwami i szrotem który został na kontraktach.

Na obozie tak z połowa składu to będą piłkarze nienadający się sportowo do pierwszej ligi. Sens rozgrywania sparingów taką zbieraniną jest zerowy, zgrywać będą się już podczas ligi.

Efekt takich działań już znamy...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując