Karherop napisał(a):

|
Dzisiaj to akurat czyszczenie magazynow z zawodnikow z pozycji 18-28. Niewielka strata.
|
Alfaro po wyleczeniu się zagrał sporo minut i miał jakieś liczby. Poza tym Kiss odejdzie - ze składu zostanie jeden skrzydłowy, bo szrotu w rodzaju Sukiennickiego, Starzyńskiego i Olejarki nie liczę, a Kuziemka i Baniowski to co najwyżej uzupełnienie składu.
Zostajemy z jednym zdrowym bocznym obrońcą i trzema zdrowymi stoperami, najprawdopodobniej z jednym napastnikiem i dwoma zdrowymi środkowymi pomocnikami.
Innymi słowy - zespół jest budowany niemal od zera, jak co roku, a sezon zaczniemy pewnie łatając różne pozycje rezerwami i szrotem który został na kontraktach.
Na obozie tak z połowa składu to będą piłkarze nienadający się sportowo do pierwszej ligi. Sens rozgrywania sparingów taką zbieraniną jest zerowy, zgrywać będą się już podczas ligi.
Efekt takich działań już znamy...