Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8071
Stary 16.06.2025, 17:05
Wojciech Kwiecień nigdy, nigdzie publicznie nie powiedział, że zainwestuje kiedykolwiek w Wisłę.


Całą tę narrację stworzył nasz prezes, wraz ze sprzyjającymi mu dziennikarzami. To dzięki nim ten temat jest grzany w przestrzeni medialnej.


Wszakże mamy prawo w to wierzyć, tak samo, jak w koniec bylejakości, trzyletni plan, który miał być opublikowany w Czerwcu, ale zeszłego roku itd. itd. itd.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując