emjot napisał(a):

zamiast Szota mogliby wziąć Wiśniewskiego, który wraca z wypo do Wieczystej
nie nie dlatego, że jest taki świetny,
sztuka jest sztuka
|
Ale to jest to samo co pisalem wyżej. W niedzielę jeszcze na ławce Wieczystej, 2 dni i kolejny sezon?
@emjot kwestia kto jak rozpatruje wychowanka to sprawa indywidualna. Jakby sie kierować przepisami uefa to Szot sie kwalifikuje