|
Masz wszystko w oficjalnych mediach odnosnie Szota.
Kadra pewnie będzie w środę, bo wtedy wyjeżdżają.
Jesli ma byc 20 osob + bramkarze to na teraz wychodzi tak:
Cziczkan, Letkiewicz, Broda, Stepak
Jaroch, Łasicki, Biedrzycki, Kutwa, Colley, Krzyzanowski,
Carbo, Duda, Duarte, Dziedzic, Staszak, Baniowski, Kuziemka, Erthaler, Sukiennicki
Rodado, Zwolinski
Kontuzjowanych (Uryga, Mikulec, Starzynski, Talar, Poletanovic, Olejarka nie licze).
Bedzie trenowal tez Szot.
Tak czy siak 3-4 juniorow musi uzupełnić kadre
Ostatnio edytowane przez Karherop : 16.06.2025 o godz. 14:02.
|