Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96781
Stary 16.06.2025, 13:15
Szot zostaje czy odchodzi bo nigdzie nie ma info. Gogoła szkoda ,ale ze względu na kontuzje dobra decyzja. Talar i Olejarka mają ważne kontrakty? Jest gdzieś ogłoszona kadra na zgrupowanie?

Oka mam info że Szot odchodzi.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez Szneka : 16.06.2025 o godz. 13:35.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując