|
Szot zostaje czy odchodzi bo nigdzie nie ma info. Gogoła szkoda ,ale ze względu na kontuzje dobra decyzja. Talar i Olejarka mają ważne kontrakty? Jest gdzieś ogłoszona kadra na zgrupowanie?
Oka mam info że Szot odchodzi.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez Szneka : 16.06.2025 o godz. 13:35.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|