Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
Od: 06.2013
Offline
#
96777
16.06.2025, 12:57
sandomingo
napisał(a):
Z kończących się kontraktów zostali jeszcze tylko Colley, Cziczkan i Skrobański. Czekamy.
Natomiast Szot jedzie z drużyna na obóz do Woli Chorzelowskiej
Takie rzeczy tylko w Wiśle.
A nie było takiej sytuacji z Buchalikiem, że już się pożegnaliśmy z nim, ale nadal trenował u nas i podpisał z braku laku z nami nowy kontrakt
Chłopak do treningu bo nam nawet do trenowania ludzi brakuje
fansorina
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fansorina
Znajdź inne posty napisane przez fansorina